Ankara'da Emniyet'in düzenlediği iftar programına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ davalarını tüm başdanışmanları aracılığıyla aldığı raporlar ile takip ettiğini açıklarken FETÖ ile mücadelenin sonuna kadar devam edeceğini duyurdu. Erdoğan konuşmasında "İhanetlerinin bedelini ödemeyen tek bir FETÖ’cü kalmayıncaya kadar mücadelemiz devam edecektir" açıklamasında bulundu.

FETÖ DAVALARINI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Türkiye'nin çevresinde yaşanan bunca gelişmelere rağmen her geçen gün daha da güçlendiğini söyleyen Erdoğan, milletimiz arasında fitne çıkarmaya çabaladıklarını fakat milletimizin bu oyuna gelmediğini vurguladı. Erdoğan, CHP liderinin rabia işareti açıklamalarına sert tepki gösterirken, FETÖ davalarına da değindi.

HERKES AYAĞINI DENK ALSIN

15 Temmuz ile terörle mücadele de yeni bir döneme girdiklerini söyleyen Erdoğan, "Artık, öyle Türkiye ile 'şöyle uğraşalım, böyle uğraşalım' yok. Ya masada otururuz, konuşuruz, arazide beraber çalışırız. Yoksa kalkıp da Türkiye'yi tacize, tehdide yeltenenler bunun bedelini öderler, bunu bilecekler. " ifadelerini kullandı.