Denizli'nin pamukkale işçesinde, ikinci el eşya satışı yapılan internet sitesine ilan veren üniversite ögrencisi kızı sılahla tehdit ederek tecavüzde bulunduğu iddia edilen kişi tutuklandı. 

Alınan bilgiye göre, Pamukkale Üniversitesi öğrencisi (24) yaşındaki B.D. bazı kıyafetlerini satmak için internet'e ilan verdi. Bir fabrikada işçi olarak çalışan Soner E. (26) de satılan kıyafetleri ablası için alacağını belirterek, B.D.İle irtibate geçti.

Kıyafetleri satın almak için öğrenci B.D, ile buluşan Soner E, kızı kıyafetleri alacak ablasının yanına götürme bahanesiyle otomobiline birdirdi. Yolda tabancasıyla B.D'yi tehdit eden Soner E, üniversite ögrencisini Karakurt Mahallesi'nde Gökpınar Baraj Göleti yakınlarındaki ormanlık alana götürdü. Silahla tehdit ettigi B.D'yi tecavüz ettiği öne sürülen Soner  E, daha sonra B.D'yi Dokuzkavaklar Mahallesi'nde otomobilinden indirdi.

ögrencinin polis merkezine giderek durumu bildirmesi üzerine Denizli Emniyet müdürlüğü Asayiş Şube Ahlak Büro Amirliği ekipleri,Soner E'yi olayda kullandığı kurusıkı tabanca ile yakalandı.