Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Hasan YILDIZ
([email protected])

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Kamil ADESE
([email protected])

HABER MÜDÜRÜ
Hakan KA- [email protected]

EDİTÖRLER
Emirhan YILDIZ - [email protected]

Elif KÖSTERELİ - [email protected]

SPOR MÜDÜRÜ
Selim YILDIZ - [email protected]

TEKNOLOJİ EDİTÖRLERİ
Ahmet SARI – [email protected]

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Tarkan İPEKÇİ – [email protected]

İSTANBUL TEMCİLCİSİ
Sultan YAVUZ - [email protected]

HUKUK DANIŞMANI

Av. Sevgi BAL - [email protected]

YAZARLAR
Tüm yazarlarımız için tıklayınız.

REKLAM REZERVASYON / PAZARLAMA

Furkan ALBAY
([email protected])

YAZILIM / TASARIM / GELİŞTİRME

Buki - HaberSistemim

DOMAIN SERVİSİ / HOSTİNG SERVİSİ / YER SAĞLAYICI

Turhost
([email protected])

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
([email protected])

ADRES

Kahramanmaraş Cd No:130, Pazarkapı Mahallesi, 61200 Merkez/Trabzon, Türkiye

TELEFON

0 462 123 45 67

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Eguncel.net yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 Eguncel.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Eguncel.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Eguncel.net'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Eguncel.net. However, sometimes the Eguncel.net uses third parties to process your information. Eguncel.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Eguncel.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Eguncel.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Eguncel.net and its services. When you use Eguncel.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Eguncel.net cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.eguncel.net’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

GİZLİLİK POLİTİKASININ TAMAMI

UYARI

"eguncel.net internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafları izin alınmadan paylaşılamaz."

"Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. eguncel.net harici linklerin sorumluluğunu almaz."

"Sitedeki yorumlar kullanıcıya aittir. Sitedeki köşe yazarları, yazarların kendi sorumluluğundadır. Eguncel.net bu yazıların sorumluluğunu almaz."

'' Herhangi bir ihlal bildirimi için lütfen iletişim mail adresimizden bize yazınız. ''

İLETİŞİM:

[email protected]

yazılım: habersistemim