ehaber2008 @ hotmail.com

İftira Genel Başkanı ve Yalan uzmanı Kemal Kılıçdaroğlu CHP Genel başkanlığına yerleştirildiği gün kendisine ayrıca FETÖ Örgütünü Koruma Kollama Görevi Tevdi Edilmiştir. Yapmış olduğu siyaset bunu gözler önüne seriyor. Göreve geldiğinden beri FETÖ’nün ya yarım kalan hesaplaşmalarını yeniden açıyor ya da FETÖ’nün gizli hesabına çalışıyor.

Güya Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve çevresindekilerin yolsuzluk yaptıkları iddialar ile gündemi bulandırmaya çalışarak uluslar arası düzeyde ülkemizi sıkıntıya sokmak amaçlı yaptığı açıklamalar bu dururumun en belirgin örneğidir.

Belge diye iddia ederek kamuoyunu aldatmaya çalıştığı belgeler yurt dışı uzantılı bir internet sitesinde yayınlanan belgelerin olması da söz konusu girişimin kaynağını işaret etmeye yetiyor. Söz konusu internet adresi hesabını duyuran reklamını yapan kişinin de ‘Fuat Avni’ hesabına çalışan Said Sefa isimli bir FETÖ’cü kaçak olduğunu TV’lerden öğrendik.

Sözde belgelerin 2011 yılında FETÖ’cüler tarafından toplandığı, saklandığı ve üretildiği aşikârdır. Bu belgeleri biriktirenler ve uyduranlar zamanı gelince -17-25 Aralık darbe girişimlerinde bu sözde belgeleri kullanarak yargı darbesiyle hükümeti devirip Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı yargılayarak devleti ele geçirmeye çalıştılar. Netice itibariyle başarılı olamadılar fakat bu sözde belgelerden de ümitlerini asla kesmediler!

17-25 Aralık darbe girişimlerinde başarılı olamayan FETÖ saldırılarına devam ederek son hamle ile 15 Temmuz hain darbe girişimine kalkıştı. Cumhurbaşkanımızın azimli ve kararlı duruşu ve Milletimizin desteğiyle bu hain darbeyi milletçe bertaraf ettik. CHP lideri ise darbe kalkışması olduğu esnada Bakırköy belediye başkanının evinde kahve yudumlarken hiç de beklemediği sonuçları televizyon ekranlarından seyrediyordu.

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı ‘Milli Birlik’ oluşmuş ülkemizin büyük çoğunluğu darbeye tek cephede toplandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da toplumun baskısıyla Yenikapı’da sağlanan ‘Milli Mutabakata’ zoraki dâhil olarak Artvin’de kendisine karşı düzenlenen saldırıya kadar kaçamak da olsa ‘Milli Çizgide’ durmaya çalıştırsa da bu saldırı sonrasında özüne geri dönerek ‘Milli Olmayan’ çizgiye geri döndü.

16 Nisan referandumu neticesinde yana yakıla sokaklara düşen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin yürürlüğü girmemesi için her türlü çirkef siyaseti yaptı ve yapmaya devam ediyor. Küresel güçlerin taşeron siyasetçisi Kemal Kılıçdaroğlu şimdi ABD’ye yardım edercesine 17-25 Aralık darbe girişiminin zeminini oluşturan sözde belgeleri yeniden gündeme taşıdı. Amacı belli fayda sağladığı lobiler belli…

İftira Genel Başkanı ve Yalan Uzmanı Kemal Kılıçdaroğlu 'Yalanları için' komisyon kurulması talebinde bile bulundu. Uydurma senaryolarla, sözde belgelerle siyasi gelecek aramaya çalışan Kılıçdaroğlu FETÖ’nün Çöplüğünden bu millete horozlanmayı bırak! Yalanlarınla bizi meşgul etme. Git o sahte belgelerini seni genel başkanlığa oturtan 'Kasetçilerine' geri ver. İstifa et. Millet için en hayırlı ve en faydalı yatırımı yapmış olursun. Türkiye'nin önünü tıkama...